Megoldott

Aszfalt bucka

Újpest központban a Burger King előtti buszmegállóban díszeleg ez a szép nagy aszfalt pukli.
Már a tetejét laposra gyalúlták a járművek.
legalább 12-15 cm magas.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7020)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett úthiba javítása elkészül...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aszfalt hiba kijavításra került.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére