Megoldott

Rosszul beállított közlekedési lámpa - újra!

A gyalogos-kerékpáros átkelő lámpája soha nem ad egyszerre mindhárom szakaszon zöldet. Amíg a villamos áthalad, mindenkinek piros van, pedig a villamossal párhuzamosan haladó gyalogosokat és kerékpárosokat legalább addig átengedhetné a lámpa a többi közlekedő fél akadályozása nélkül is. Régebben ez így is volt, de 2015. júliusa óta már soha nincs egyszerre zöld mindhárom szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Kertész Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy valami változott, majd megfigyelem. És köszönöm.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7014)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az V. ker., Közraktár utca–Csarnok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kertész Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Be akartam jelenteni, de akkor csak hozzászólok. Pláne hétvégén, amikor sok a bringás elég fura helyzetek alakulnak ki. Miközben a középső mini részen tornyosulunk 8-an biciklivel, és autó alig jön, d...
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Két videó, hátha segít az értelmezésben. Sajnálatos a korábbi félreértett bejelentés, mivel tényleg bosszantó a hiba.
    Ilyen volt:
    https://youtu.be/-aooipFqmrY

    Ilyen lett:
    https://youtu.be/y87NKmKUhk8
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Takács Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére