Megoldott

Szétmállott a hosszú harc alatt

A II. Pasaréti út 64. előtt (Pasaréti út és Pázsit u. saroknál) darabokra hullott ez a fedlap. Kérem az illetékeseket, hogy a pótlásáról (vagy legalább a törmelék eltakarításáról) intézkedni szíveskedjenek.

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2013. június 17.

    TISZTELT ÜGYFELÜNK!

    Tájékoztatjuk, hogy levelét továbbítottuk a területileg illetékes műszaki csoportunknak. A javítás befejezéséig türelmét kérjük.

    Köszönjük jelzését.

    SEGÍTSE MU...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Győzelem!
    (Nem csak itt cserélték ki, hanem pl. két utcával arrébb is!)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányos burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kapás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére