Megoldott

Stefánia u. Hungária krt. sarok közúti jelzőtáblák

Anonim Járókelő

Felhívom szíves figyelmüket, hogy a Stefánia u. - Hungária krt kereszteződésében a Stefániáról a Hungáriára jobbra kanyarodó sávban -ami keresztezi a Mogyoródi út felé haladó kerékpárutat (is) - a közlekedőket a keresztező kerékpáros forgalomra és az elsőbbség megadására kötelező tábla el van fordítva. Az ott közlekedő autósok ezért szinte lassítás nélkül kanyarodnak a Hungária krt.-ra. Számtalanszor voltam szemtanuja, hogy csak a jó szerencsének volt köszönhető, hogy nem történt baleset. Mellékelve a helyszínen készült fénykép.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7008)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A forgalmi rendet a BKK Közút szak...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2015. szept. 8-án már jó irányban álltak a táblák.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett a zöld

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zoltan Pongracz
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére