Megoldatlan

BKK-s kapcsolószekrény össze van firkálva

Gyóni Géza téren a Margit hídra felvezető lépcsőnél egy közműszerkény össze van firkálva.
Kérném tisztítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Invitech ICT Services Kft.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő.hu!
    Köszönjük megkeresésüket. Kollégáink kivizsgálták a bejelentést, a jelzett elosztószekrény nem társaságunkhoz tartozik.
    Üdvözlettel,
    Invitech
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Invitech"-ra.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Gyóni Géza téren a Margit hídra felvezető lépcsőnél egy BKK-s szerkény össze van firkálva. Kérném tisztítását. Köszönöm."-ról "Gyóni Géza téren a Margit hídra felvezető lépcsőnél egy közműszerkény össze van firkálva. Kérném tisztítását. Köszönöm."-ra.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyfélkapcsolat száma: 100040971606

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/495076/2020/H

    Társaságunkhoz 2020.09.23-án érkezett bejelentésére, amelyet a 1023 Budapest, Margit híd, Budai...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0021550-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00070064

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Már elnézést kedves Györgyi!, de ezek a szekrények BIZTOSAN nem a BKV-é. ELMŰis lehet, meg Telekom, UPC, sőt KÖzútnak is vannak szekrényei. Egyébként meg KÖTELEZŐVÉ tenném, hogy rajta legyen a szolg...
  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Géza/Tamás! Kár, hogy ritkán jársz arra, mert ha többszörr tennéd, talán nem csak a csúf randa szekrényeket fedeznéd fel, hanem a tér szépségét is. :)
    De ha már vetted a fáradságot, hogy letel...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Györgyi

    Nem kerestem rajta a szolgáltatót, a többin nagy betűkkel rajta van hogy BDK, stb....
    Nem nehéz kizárni, az FKF, Vízművek, FCSM-et.
    Esetleg arra jársz meglesheted, sajna én ritkán já...
  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerestél rajta tulajdonost jelző feliratot? Lhet, hogy valóban a BKV-é,de nem tenném le a nagyesküt erre.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált, mozgó pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Trágár graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rongált virágládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére