Megoldatlan

Még fel nem festett útburkolati jelek

Csepelen Weiss Manfréd úton a térképen jelzett helyen 100-150 m hosszan újra lett aszfaltozva az úttest. Az útburkolati jelek még nem lettek felfestve, kérném pótlásukat. (Az aszfaltozás több hete történt már.)
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Weiss Manfréd út

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Weiss Manfréd úton hiányzó burkolati jelek pótlását az idei évben kapacitásunk függvényében tudjuk elvégezni.
    A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra prizmák megsemmisültek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vércse utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére