Megoldatlan

Köztéri szemetes sérült

Margit híd budai hídfőnél, a Híd Bisztróhoz vezető lépcsőnél a szemetes sérült, kérném javítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A II. ker. Margit híd budai hídfőjénél található megrongálódott, megsérült hulladékgyűjtő edénnyel kapcsolatos 70058 számú bejelentést köszönettel megkaptuk, melyre az alábbi t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 96581 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztelette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Tele van szeméttel az erdő és környéke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kapocs utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Matrac

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kutyapiszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére