Megoldott

Magaskultúra 1

Slachta Margit rkt. (Margit híd északi oldal) mederfal össze van firkálva, kérném tisztítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budapest Margit híd budai hidfő

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/70053/magaskultura-1/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán FKF az illetékes:)
  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált felületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffiti a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Eötvös tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kelenföld aluljáró firka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére