Megoldott

Elektronikai hulladék az Árasztó út mentén

A Duna parton az Árasztó út déli végén a betonkerítés mellé szórtak le több zsák hulladékot, köztük jókora képcsöves TV-t.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már rég eltűnt.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Géza!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 96634 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A jelzett helyszín nem önkormányzati kezelésben áll.

    Üdvözlettel:

    Koroknyai Tamás
    útellenőr
    [http://budafokteteny.hu/img/logo.png]Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi
    Polgármesteri Hivatal
    Városfe...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladékkal téli kanyar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Antal
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére