Megoldott

Letört lépcső

Csepelen a Sétáló utcában a felújított lépcső két helyen is letört, darabjai a közelben vannak egy kupacban. Kérem, javítsák meg a sérült lépcsőt! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 88/a-88/b

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva. Köszönjük!
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen egyezik a helyszín, én jelentettem először, "bennszülöttként" is tanúskodok ha kell:)))
  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszín megegyezik ezzel?

    Mert akkor már be lett jelentve más által. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69310/serult-lepcso
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt a Csepeli városgazda az illetékes, légyszi nekik küldjétek! Köszi!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére