Megoldásra vár

Rombolás és szeméthegyek, autóroncsok az elhagyott autómosóban

Anonim Járókelő

A Pongrác úton volt egy autómosó. Múlt idő, mert már régebb óta nem üzemel.
Az ingatlant feltörték, és napról-napra egyre több szemét gyűlik kint és bent egyaránt, rosszarcú egyének járkálnak az ablakokon át. A bejárathoz egy autóroncsot is lerakott valaki, amit ott bontanak.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pongrác út 16

Hozzászólások

  • Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: ÉKO/2063/10/2020

    Tisztelt Címzett!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00069964 számú, Budapest X. kerület, Pongrác út Horog utcai kereszteződése környezetében található használaton kívüli autómosó ter
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A bejelentésben szereplő Autómosó a MÁV ZRT. területén található.

    Üdvözlettel:

    Horváth Attila főosztályvezető-helyettes nevében és megbízásával

    Kiss Éva Mária
    Kőbányai Közterület-felügyelet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre több a hulladék.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére