Megoldásra vár

Hiányos és feltört vaskapuk

Anonim Járókelő

A Pongrác úton korábban gondosan lezárta a MÁV a területe mellett futó kerítést, ahol hiányos volt, ott kipótolták betonvassal. A kapukat lehegesztették, szóval az illegális átjárást kizárták.
Sajnos feltörték a kapukat és a vágányok közt bóklásznak megint az illetéktelenek.
Az egyik feltört kapu a trolibusz garázsnál van, a másik a Hős utca közelében, ahol az iparvágány bekötés van a TEK bázisa felé.
Kérnénk a kapuk visszahelyezését, lezárását.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pongrácz úti lakótelep

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére