Megoldott

Autóroncs a PP Center mögött

A képen látható autóroncs hetek óta áll elhagyatva a PP Center mögött, az Ángel Sanz Briz út szervizútján. Kérni szeretném az elszállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Budapest PP center üzleti központ VIII. épület II. emelet

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten megküldjük az Intézményünkhöz érkezett beadványára a válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda- Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: Le...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, megoldódott!
  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    @ S Dominik: Számítottam rá, ezért beküldés előtt átfutottam egészen júniusig a 3. kerületi bejelentéseket, de ezek szerint nem vettem észre.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Már be lett jelentve:
    https://jarokelo.hu/67762
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy beadványát Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet ügyfélszolgálata fogadta, ügyfélszolgálati időn kívüli bejelentését ügyeletes kollégának továbbítotásra került
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pille utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Honda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Daewoo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Teszársz Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére