Megoldott

Graffiti a Mechwart lépcsőnél

A Margit körúton, a Mechwart lépcsőnél jól látható helyen jelent meg graffiti, ami a környék majd' minden pontjáról, még a villamosról is látszik. Sajnos ráadásul elég igénytelen is, az alkotóján kívül valószínűleg senkiből nem vált ki számottevő elismerést. Tekintettel arra, hogy kiemelt forgalmú helyen fekvő és elkeserítően mérsékelt esztétikai értékkel bíró műről van szó, szeretném kérni a T. Fővárosi vezetést az alkotás eltávolítására. Az illetékesek eljárását előzetesen is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 25a

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69928/graffiti-a-mechwart-lepcsonel/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném kérni a bejelentés beküldését. Nekem úgy tűnik, még mindig él a Fővárosi Közgyűlés azon rendelete, melynek alapján kérhető az intézkedés ( https://net.jogtar.hu/rendelet?docid=99400048.FOV&a...
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magánterületet érint a bejelentés. A graffiti eltávolításáról a társasház közös képviseletének kell gondoskodni.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Mivel a bejelentés magántulajdonra vonatkozik (társasház fala), a jelzett ügy pedig nem sértő vagy zavaró, így a kerületi önkormányzat nem járhat el illetékesként az ügyben.
    Köszönjük a megértésed!
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Graffiti az árok szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Astoria C lejárat grafftis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére