Megoldott

Veszélyesen kiálló sín az Astorián

Az Astorián a villamossín veszélyesen kiáll, a közlekedő autókban jelentős anyagi kárt okozhat. Szeretném kérni a probléma javítását és annak megvizsgálását, az lehetséges-e garanciális munkaként. Az illetékesek eljárását előzetesen is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Astoria M

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    bár az út továbbra is hepehupás mégis konkrétan a sín nem áll ki az útból . Megoldottként lezárható köszönjük
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban jártunk ott autóval, korábban nem tudom milyen volt de elég nagyot döccen az autó áthaladáskor. Szerintem ez nem lett megoldva.
  • Tóth János visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0021510-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00069925

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    2020.09.19-20-i hétvégén lesz a kereszteződés újraaszfaltozva. Remélhetőleg ez a hiba is kijavításra kerül.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerékpárosoknak is nehéz itt az élet, annyira ráz és hullámos az aszfalt.
  • Szabó Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak a sínekkel van gond, az egész burkolat hepehupás a kereszteződésen belül. Bizonyos típusú csuklós buszok is csak lépésben szoktak áthaladni itt.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem pontos FUTÁR kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vásárcsarnok (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK logó hiánya

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pesterzsébet, Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére