Megoldott

Szelektív sziget szemét

Pesterzsébeten, a Téglaégető utca - Közműhelytelep utca sarkán lévő szelektív sziget környéke problémás, nem odaillő hulladékokat raktak le. Nem ártana a konténereket üríteni és a környéküket rendbe rakni. Kérném az FKF értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Közműhelytelep u. 18

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt gyűjtőszigetet takarítását a mai napon elvégeztük.
    Azonban munkatársaink folyamatosan, nap mint nap tapasztal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra ürülék a felüljárón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Szentlőrinci út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére