Megoldott

Szeméttel teli zsákok

Pesterzsébeten, a Zodony utca vasútállomás melletti szakaszánál a tűzcsap köré szemetet rakott le valaki. Kérném a Pesterzsébeti Önkormányzatot vagy az FKF Zrt.-t értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet megállóhely

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését. A hulladék elszállítását megrendeltük, az intézkedésig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    Kalász Nóra
    városfejlesztési ügyintéző

    Városgazdálkodási Oszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Xx. Ker. Fiume utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas Tamás
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Brassó utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére