Megoldott

Ideglenes buszmegálló, szemétürítés II

Anonim Járókelő

A nagyforgalmú buszmegállóban nem megfelelő a szemétürítés. Vagy a hatáskör nem tisztázott?

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6983)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A hulladékgyűjtőket az FKF Zrt. mu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambok szarnak az automatára

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikkek a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére