Megoldott

Ideiglenes buszmegálló, szemétmizéria - I

Anonim Járókelő

A nagy forgalmú ideiglenes buszmegállóban nincs megfelelő szemétürítés. Vagy nem tisztázott, hogy kinek a dolga?

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6982)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az FKF Zrt. munkatársai a hulladékg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6982)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hónapok óta tele szeméttel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, gaz, graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Szemét- és gaztenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére