Megoldásra vár

Hibás táblázás

Árva utca - Balzsam utca kereszteződésében a kerékpárúton elsőbbség adás kötelező táblák kerültek kihelyezésre, ellenben a Balzsam utca felől érkező járműveknek a kereszteződés előtt, a keresztezett kerékpáros átvezetés után van egy EAK tábla, alatta kerékpárutat is kiegészítéssel.
A szemből jövők számára is meg van ugyanez a kiegészítő tábla.
Vagy a Balzsam utca felőli EAK táblát kellene az átvezetés elé tenni, vagy a kiegészítő táblákat leszerelni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Balzsam u. 1

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, a kiegészítő jelzőtáblák leszereléséről intézkedünk.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Endre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére