Megoldatlan

Verseny utca

Soha nem takarítottak a Verseny utcát (páratlan oldal)

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Varga Laszlo bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Dugonics utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Utcára dobált hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Olajfolt és robogók visszatértek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére