Megoldott

Kiömlött olaj a járdán

Büdös, talán használt étkezési olaj az Országbíró sétány közepén az Orchidea sulinál.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Országbíró u. 6

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    Az olajfolt eltakarításáról gondoskodtunk.

    Tisztelettel:

    Krizsán Béla
    környezetgazdálkodási ügyintéző
    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Közterületi Diví
    ...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A járdaszakasz tisztításáról augusztus 26-ig gondoskodunk.

    Továbbra is várjuk észrevételeit levélben és honlapjainkon egyaránt!

    Kövér Edit ágazatvezető
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Bányász Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére