Megoldott

Szemét a Gyáli úton

Anonim Járókelő

A Gyáli út Hungária körút és az aluljáró közti szakasza nagyon szemetes. A szemét mellett nagy kupac levágott fa is van a járda mellett. Az aluljáró is nagyon koszos.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Albert Flórián út 9-13

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy kollégáink az edényt kiürítették, környezetét megtakarították.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69696/szemet-a-gyali-uton/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére