Megoldott

Elhagyott gumiabroncs

elhagyott gumiabroncs

Probléma helyszíne
Budapest Vágány utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A helyszínről a gumiabroncsot elszállítottuk.

    Meyer Gábor divízióvezető úr megbízásából,

    Tisztelettel,

    Gyalog Yvette
    titkársági koordinátor
    XIII. Kerüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a XIII. kerületi Önkormányzat kezelésében van.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69685/elhagyott-gumiabroncs/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már mióta ott van...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétben úszik a Móricz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szell Csaba
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ez komoly?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Szent Imre herceg út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére