Válaszra vár

Simongát utca forgalmi rend, egymásnak ellentmondó táblák

A Simongát utca és a Szabadföld út sarkán, a cinkotai temetőnél egymásnak ellentmondanak a táblák: a közelmúltban kihelyezett bringás útirányjelző táblák a Simongát utca fele navigálnak, azonban a forgalmi rend szerint nem lehet itt behajtani, így a kerékpározó kénytelen szabálytalankodni vagy a járda fele kerülni, ha a temető bejáratát akarja megközelíteni. Kérem, hogy változtassák meg a forgalmi rendet, hogy kerékpárral szabályosan be lehessen hajtani, mert a jelenlegi állapot megtévesztő és szabálytalankodásra késztet.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cinkotai köztemető

Hozzászólások

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére