Megerősítésre vár

Kötelező haladási irányt jelző tábla hiánya

Anonim Járókelő

Tisztelt járókelők.

XVIII. Kossuth Lajos tér és a Thököly út sarkáról hiányzik egy kötelező haladási irányt jelző tábla.
Ami előre jelezné a közlekedők számára, hogy csak jobbra lehet kanyarodni az útkereszteződésben.

Köszönöm a segítséget.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Kossuth Lajos tér 5

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    A 2020. augusztus 14. napján a Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. Ügyfélszolgálati osztályára elektronikus úton érkezett, JAROKELO-BUDAPEST - 00069670 azonosító számú lak
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére