Megoldásra vár

Elhalt, törött facsemete

Anonim Járókelő

Karinthy Frigyes út 5. előtt. Törzse törött, elszáradt facsemete.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karinthy Frigyes út 5

Hozzászólások

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.09.08. 13:22 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XI. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00069663 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Wartha Vince utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes körpad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sopron út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Düledező fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: lovaszy gabor
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére