Megoldott

Útburkolati jelek pótlása

Tisztelt Illetékes!

A Fővárosi Vízművek Zrt. befejezettnek tekinti a képen látható területen a munkát? Mikor óhajtanak intézkedni az útfelbontás miatt eltűnt útforgalmi jelek (különös tekintettel a kerékpársáv piros, figyelemfelhívó burkolatára) visszaállításáról?

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vak Bottyán u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    A 69658 számú bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a jelzett helyen, a Budapest XIX., Vak Bottyán utca 8. számnál történt munk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Eltelt az egy hónap a bejelentés óta. Nem érkezett még visszajelzés az illetékestől?
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére