Válaszra vár

Elhagyott Suzuki

Elhagyott Swift, 2020.01.10-n lejárt vizsgával.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Margitliget u. 2

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy az abban sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Citoren Xsara elhagyva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Reményi Ede utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére