Megoldott

Kötelező haladási irány kerékpárral

Tisztelt Illetékes!

A Király utca új forgalmi rendje szerint a képen látható módon kikerült egy kötelező haladási irány tábla a Király utca - Kis Diófa utca sarkára.

A tábla azonban nem engedi a kerékpáros egyenesen továbbhaladást annak ellenére, hogy a Király utca kerékpárral továbbra is kétirányú.

Kérem vizsgálják meg, engedélyezhető-e a kerékpárok egyenes továbbhaladása a helyszínen, és amennyiben igen, helyezzék ki a megfelelő kiegészítő táblát. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Király u. 44

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a segítséget!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Társaságunk részére megküldött elektronikus levelére – melyben a VI. kerület Király utca – Kis diófa utca csomópontjában jelzett forgalomtechnikai problémát – az alábbi választ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére