Megoldott

Döglött galamb

Sziasztok, van egy döglött galamb a Régiposta utca 7-9 kapualjban a kirakat ablakok fölött a parkanyon. Köszönöm ha segítetek!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Régi posta utca 7

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A galamb tetemet a bejelentés másnapján begyűjtötték.

    [cid:8F8B17FE-57FC-49DC-AAAE-47FF5FBADFFC]

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto logo_email]
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Horváth Viola bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére