Megoldott

Lyukas forgalomirányítás fedélakna

Anonim Járókelő

A csatolt képen a dohányboltos pózna járdaszigetén, a pózna mellett van egy forgalomirányítás feliratú aknafedél egy hatalmas lyukkal, egy kisebb gyerek/kutya könnyen beleesik, sötétben nem észrevehető.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ecseri út

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    69489.sz. bejelentésben tett intézkedés alapján.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére