Megoldott

Elmaradt takarítás az esőzés után

Anonim Járókelő

Több mint egy héttel az augusztusi nagy eső után a Lövőház utcában és környékén még mindig nem takarították össze a sarat és még ki tudja, mit, ami a csatornákból feljött. Ezen a helyen az első két napon szivattyúztak, de a második napon véleményem szerint már lehetséges lett volna takarítógépeket is küldeni, ez azonban minden jel szerint elmaradt, és a szemerkélő eső hatására az aszfaltot borító sárréteg olyan síkos lett, mint egy jégpálya. Azóta eső nem esett, de takarítás sem történt, csak a szél és a járművek, gyalogosok hordták szét valamennyire a port. (Ha takarított is valaki a bolttulajdonosokon kívül, ez nagyon hiányos volt.) Kérem az illetékeseket, minél előbb szüntessék meg ezt a rendetlen és potenciálisan balesetveszélyes állapotot. Én nem vagyok idős, de nekem is nehézséget okozott esés nélkül gyalogosan átkelni a Fény utca Lövőház utcai sarkánál. El tudom képzelni, egy idős embernek milyen akadálypályát jelent egy ilyen helyzet.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • BKM Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület kézi takarítását munkatársaink elvégezték.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét!

    Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörű...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kellemes várakozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: N. Sándor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére