Megoldott

Forgalomirányítás Fedél lap beszakadva

Üllői út és a Ceglédi út kereszteződésénél, a centrumba vezető oldalon, a jelzőlámpák és a gyalogátkelő tövében beszakadt a forgalomirányítás fedéllap sarka. Térképen jelölöm és képeket is mellékelek hozzá.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ecseri út

Hozzászólások

  • Juliet Juliet hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldódott. köszi
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    69489.sz. bejelentésben tett intézkedés alapján.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Juliet Juliet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére