Megoldott

Szemét, lomok

Kérem szedjék össze a szemetet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 42

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hulladékot munkatársaink elszállították.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69587/szemet-lomok/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járőkelő Vagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Látom az illető a kerékpárúton simán parkolt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére