Megoldott

Elhagyott autók, Vízimolnár utca

A Víziorgona utcában az alábbi elhagyott autók állnak:
- a parkoló végén, a panelházzal szemben kék Suzuki Ignis, 2016.04.29-n lejárt műszakival, 2018.03.05-n pedig ki is vonták
- az Idősek otthonával szemben egy zöld Daewoo Matiz, 2019.07.05-n lejárt, 2020.06.12-n kivonták
- szintén az Idősek otthonával szemben egy fehér B Vectra, 2019.08.11-n lejárt, 2020.05.25-n kivonták

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Viziorgona utca 10

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Most lett megoldott: a Vectrát és az Ignist a mai napon a közter elszállította.
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vízimolnár utcában az alábbi elhagyott autók állnak: - a parkoló végén, a panelházzal szemben kék Suzuki Ignis, 2016.04.29-n lejárt műszakival, 2018.03.05-n pedig ki is vonták - az Idősek otthonával szemben egy zöld Daewoo Matiz, 2019.07.05-n lejárt, 2020.06.12-n kivonták - szintén az Idősek otthonával szemben egy fehé...

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A Matiz eltűnt, a Vectrán már nincs rendszám, a Vectrán és az Ignisen ott a felszólítás.
  • Szalai Tamás visszajelzésére vár.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Víziorgona utca, bocsánat, az autokorrekt átjavította, most vettem észre, a térképen jól van jelölve
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy az abban sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    két elhagyott jármű a Nyereg úton a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Nyereg út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott bicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tarhos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére