Válaszra vár

Letaposott oszlop

Anonim Járókelő

Az Hajós utcában, az Ó utca felöli oldalon teljesen össze van nyomva egy oszlop, amiben folyamatosan felbotlanak az emberek, mert már szinte egy síkú a földdel.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Hajós u. 16

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület, illetve a hivatkozott parkolásgátló oszlop nincs Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a VI. kerületi önkormányza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére