Megoldásra vár

Hiányzó tábla

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
A Pauler utcában hiányzik a parkolás rendjét jelző tábla, így a KRESZ értelmében az úttest jobb szélén szabályosan csak párhuzamlsan lehetne várakozni. A szokásjogon kívül semmi sem engedélyezi a ferdén, félig járdán várakozást. Kérem pótolják a táblát.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Pauler u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 69538-as számú megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Bejelentő!

    Amennyiben csak táblával jelölnénk ki a járdán a parkolóhelyeket, akkor bizonytalan le
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szegélykövek döntöttek, és évtizedek óta ez a parkolási rend, egyszerűen lemaradt a tábla.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére