Megoldott

Összefirkált megálló

Tisztelt Illetékes!

Kérem, szíveskedjenek a képen látható firkákat letakarítani. (1-es villamos Óbudai rendelőintézet megállója, Bécsi út felé.)

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbudai rendelőintézet

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020780-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00069535

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK illetékes szakterülete azt válaszolta, hogy munkatársai lemosták...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére