Megoldott

Szemét a búza utcai garázssor mogott

Valószínűleg a graffiti mesterek is hozzájárultak a szeméthalom kialakulásához, de a bejárati ajtókat szerintem nem ők hozták.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kazal u. 2

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hadobás Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia.
    Szerencsére igen. A probléma olyan jellegű ami visszatérő probléma, mert változó időszakonként, de mindig kerül ki valami szemét.
    Egyenként ez önkormányzati tulajdon vagy magán kézben lévő lehet?
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ferenc!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Bejelentését köszönjük.

    Budapest, 2020. augusztus 11.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Hadobás Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kidőlt a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört fa és egyéb hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Laborc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére