Megoldatlan

Sérült korlát, balesetveszélyes járda

XXI. ker Hollandi út 85. magasságában a Csepeli Strand járdaszakasza (páratlan oldal) nagyon rossz állapotú.
A strand üzemeltetője a Csepeli Városgazda, kérném értesítését a probléma megoldása céljából.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Hollandi út 85

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Erika Kárász hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanezt a hibát jeleztem én is. A probléma fennáll még.
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3241/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csopor
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járda állapota tovább romlik, a probléma változatlan.
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére