Megoldásra vár

Kidőlt tábla

Tisztelt Budapest Közút!
Az Erzsébet híd alatt a budai oldalon fekszik egy közlekedési tábla.
Kérném a helyreállítását.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Rudas Gyógyfürdő

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Mivel a nyilvántartásunkban a jelzett helyen ilyen típusú jelzőtábla nem található, annak telephelyre történő szállítására felkértük a kivitelezőnket
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére