Megoldott

Hulladékhalom

A Miskolci út 77-nél ekkor halom hulladékot hordtak össze. Ráadásul mellette egy iskola van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már régen mindent elvittek innen.
  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szeméthegy eltűnt.
  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szeméthegy eltűnt.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomok, szemét zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bolgárkertész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Járda takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére