Megoldásra vár

Gyalogátkelő felfestése

IX.ker. Hajóállomás utca, Kvassay Jenő út kereszteződésében (benzinkút mellett) a gyalogátkelő nagyon le van kopva.
Kérem felfestését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kvassay Jenő út 3

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Kvassay Jenő út - Hajóállomás utca csomópontban ideiglenes forgalmi rend van jelenleg érvényben.
    Csak a terelés befejezése után tudunk intézkedni a kopott burkolati jelek felújí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére