Megoldott

Lakásfelujítási maradék

A fotón jelzett helyen egy jó ideje reggelről-reggelre egyre több, már az eddigi tulajának nem kellő bútor és törnelék gyűlik, nem túl gobdosan eltejtve... pancser munka a részéről...

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 142

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben lezárható.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A hulladékot augusztus 19-éig elszállítjuk.

    Kövér Edit ágazatvezető megbízásából,

    Tisztelettel,

    Bognár Tifani
    Környezetgazdálkodási ügyintéző
    XIII.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére