Megoldott

Szemét a buszmegálló mögött a zöldben

Kedves csapat!
Kérem szépen az illetékeseket hogy a kihelyezett hulladékot szállítsák el a zöldsávból.
Köszönöm szépen az intézkedést.
A fényképek 2020. 08. 10-én készültek.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00069416 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    MISSION: Corvus Cornix

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Művész sétány (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Betondarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére