Megoldásra vár

Szépilona Kocsiszín - Igénytelen kerítés

Anonim Járókelő

Pár hónapja sikerült lefesteni a Szépilona Kocsiszín rozsdás, korhadó, Csernobilra emlékeztető kerítésének egyharmadát. A munka itt megállt, a másik fele maradt úgy, ahogy volt. Örömmel vennék a helyi lakók, ha sikerülne befejezni a munkát és nem csúfítaná tovább a környezetet a remíz kerítése.

Az egyik korlát a kihúzóvágány mellett félig kidőlt, ez a bringásoknak problémás és balesetveszélyes. Csatoltam ezt is.

A kerítés talapzata több helyen javításra is szorul. Az egyik képen látszik a kisebbik, szépen lefestett, javított rész is.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budakeszi út 9-11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020444-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00069410

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére