Megoldásra vár

Sérült lámpatest

A Keleti Pályaudvar aluljárójának E kijáratánál az egyik lámpatest sérült elektromos vezetékek lógnak belőle.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Baross tér 6

Hozzászólások

  • Tisztelt Járókelő!

    A 00069406 számú bejelentésben szereplő Baross téri aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fen
    ...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését!
    A jelzett lámpatestet megrongálták.
    Ideiglenesen, eltakarásra kerültek a vezetékek.
    A lámpatest javíttatási folyamata elkezdődött.

    Köszönjük türelmét és me...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Mátyás!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is se
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Aux Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Villog a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére