Megoldott

Betondarabok

Frissítés 2020.08.13.: Az FKF válasza alapján a FŐKERTnek továbbítva.
----
Kérem a betondarabok elszállítását.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 24

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia, V. köszönjük a bejelentést és hogy visszajeleztél!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték őket.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a betondarabok elszállítását. Köszönöm."-ról "Frissítés 2020.08.13.: Az FKF válasza alapján a FŐKERTnek továbbítva. ---- Kérem a betondarabok elszállítását. Köszönöm."-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett zöld terület a Főkert NZrt. üzemeltetésében van, takarítását is ők végzik.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69394/betondarabok/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére