Megoldásra vár

Üres oszlop

Kérem, hogy bontsák el az oszlopot, vagy ha nem bontják el, akkor kérem, tájékoztassanak, hogy mikor és milyen tábla fog rákerülni.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kvassay Jenő út 3

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A H7-es HÉV vonalán a Kvassay híd felújítása a MÁV-HÉV Zrt. beruházásában valósul meg. Ehhez kapcsolódóan a hévpótló autóbuszok akadálytalanabb haladá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen az oszlopon volt korábban a kerékpárút kezdete és az Eurovelo útbaigazító tábla. Vélhetően a HÉV pótlás kapcsán megszüntetett kerékpárút átvezetések miatt, készült egy rövid, aszfaltozás, ami a k...
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére